Dobrodosli na forum o Seleni Gomez Smile
Administratori i clanovi su redovni i cak i ako je ne volite mozete se zabaviti u nasoj off temi ili u nasoj Photoshop temi u kojoj ce te nauciti puno toga...Pa sta cekate?Klikni na Registruj se ili ako si vec clan klikni na Log In...Zabavi se

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum o Seleni Gomez Smile
Administratori i clanovi su redovni i cak i ako je ne volite mozete se zabaviti u nasoj off temi ili u nasoj Photoshop temi u kojoj ce te nauciti puno toga...Pa sta cekate?Klikni na Registruj se ili ako si vec clan klikni na Log In...Zabavi se
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako da napravim (punBB) skin?

+2
Bella Muerte
Alexi
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kako da napravim (punBB) skin? Empty Kako da napravim (punBB) skin? Pet Avg 05, 2011 9:42 pm

Alexi

Alexi
Pomoćnik
Pomoćnik

Može li mi neko dati uputstvo u slikaama?

2Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Pet Avg 05, 2011 9:55 pm

Bella Muerte

Bella Muerte
Wizards of Waverly Place
Wizards of Waverly Place

mogla bih ja, mada msm da bi to bilo nesto poduze ako krenem XD

3Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Pet Avg 05, 2011 11:57 pm

Alexi

Alexi
Pomoćnik
Pomoćnik

Ma svejedno samo da naučim to da radim da mogu biti i dizajnerka XD

4Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Sub Avg 06, 2011 2:38 am

Bella Muerte

Bella Muerte
Wizards of Waverly Place
Wizards of Waverly Place

vazi ^^ ispisem ti uskoro Very Happy

5Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Ned Avg 07, 2011 1:28 am

♥Anja♥

♥Anja♥
Another Cinderella story
Another Cinderella story

I mene to zanima,kad ispišeš odmah ću pročitati.

6Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Sre Avg 10, 2011 2:58 am

♡SΞLΞПΛ♡GӨMΞZ♡

♡SΞLΞПΛ♡GӨMΞZ♡
Moderator
Moderator

Napravis obican skin,i posle samo kodiras

7Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Sre Avg 10, 2011 3:13 am

Taki

Taki
Administrator
Administrator

Jako je komplikovano za objasnjavanja.Prvo pocni sa dobrim signovima i phpbb2 lookovima.Onda vezbaj pravljenje logo-a.To je dobra vezba.Pa tek onda pocni sa ostalim.Kada se odlucis za punbb skin,prvo zamisli kakav bi zelela da bude,zatim odi na youtube i potrazi neke tutorijale,ima ih dosta,polako pocni sa pravljenjem i stalno vezbaj.Komplikovano je napraviti tut za punbb jer postoji 1000 nacina da fa napravis,sredis...Pocni sa tutovima za sve sto ne znas da uradis na punbb-u

https://selenagomezsrbija.serbianforum.info

8Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Ned Avg 14, 2011 6:36 am

Bella Muerte

Bella Muerte
Wizards of Waverly Place
Wizards of Waverly Place

slazem se sa taki da je bolje prvo vjezbati, jer sam ja u pocetku imala dosta gresaka a radila sam prethodno i u ps-u i sve. mada msm da bi ti ovaj tutorijal pomoago kad ispisem, ako stvarno hoces odmah da predjes na punbb (sjutra bih trebala da postavim ^^)

9Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Pon Avg 22, 2011 10:35 am

♥Anja♥

♥Anja♥
Another Cinderella story
Another Cinderella story

postavi
niš te ne košta,samo pisanja Very Happy

10Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Sub Avg 27, 2011 4:07 am

Alexi

Alexi
Pomoćnik
Pomoćnik

Hoće li neko postaviti?

11Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Sub Avg 27, 2011 11:00 am

Taki

Taki
Administrator
Administrator

Imate otvorene prijave za PS skolu Smile
Tu ce se uciti pravljenje punbb skina pa ko zeli nek se prijavi Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]

https://selenagomezsrbija.serbianforum.info

12Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Sub Avg 27, 2011 8:32 pm

Alexi

Alexi
Pomoćnik
Pomoćnik

Prijavljena sam ali ne vidim deo za šškolu.

13Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Sub Avg 27, 2011 11:56 pm

Taki

Taki
Administrator
Administrator

Jos nije pocela,sad cu napisati kada pocije i to
Pocece za nekoliko dana Smile

https://selenagomezsrbija.serbianforum.info

14Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Ned Dec 25, 2011 2:19 am

Best♥Girl

Best♥Girl
Wizards of Waverly Place
Wizards of Waverly Place

Jako je prosto da se uradi..
ne znam sto dizete frku..
Samo treba da otvorite fajl odgovarajuce velicine, Rounded toolom napravite luk i ostalo radite kao wallpaper.

15Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Čet Dec 29, 2011 11:08 pm

Alexi

Alexi
Pomoćnik
Pomoćnik

Ah ja sam naučila.
Samo uzmem iz CSS koda obrišem ono šta je na logou i napravim svoje.

16Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Pon Jan 02, 2012 5:00 am

♥Anja♥

♥Anja♥
Another Cinderella story
Another Cinderella story

ja znam napravit skin,nije bogznašto,al je lijepo

17Kako da napravim (punBB) skin? Empty Re: Kako da napravim (punBB) skin? Čet Jan 26, 2012 11:17 pm

Best♥Girl

Best♥Girl
Wizards of Waverly Place
Wizards of Waverly Place

Ma prelako je.
Samo ga treba kodirati posle. xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu